O nas

Jesteśmy młodą, prężnie rozwijającą się firmą. Nasza historia zaczęła się w 2019 roku. Wtedy wkroczyliśmy na rynek i zaprezentowaliśmy Klientom ofertę obejmującą wieszaki metalowe oraz tekturowe podkładki do odzieży.

Odkąd zaznaczyliśmy swoją obecność w branży widzimy, że zapotrzebowanie na nasze produkty ciągle rośnie. Wynika to m.in. z uniwersalności oraz doskonałej jakości wykonywanych przez nas wieszaków metalowych, podkładek tekturowych oraz spinek do mocowania odzieży.

Specjalizujemy się w wyrobach z drutu, a nasze produkty są znane i cenione nie tylko na rynku polskim, ale i zagranicznym. Dzięki temu mamy ambicje, aby stać się najlepszym w branży producentem wieszaków metalowych oraz dodatkowych artykułów do przechowywania odzieży. Wierzymy, że jest to możliwe, gdyż doświadczenie i umiejętności zdobywaliśmy od najlepszych niemieckich firm specjalizujących się w produkowaniu asortymentu pralniczego.

Inwestujemy w rozwój

Żeby osiągnąć nasz cel nieustannie stawiamy sobie nowe cele i zadania. Poświęcamy również czas, aby pogłębiać wiedzę i rozwijać umiejętności. Bierzemy więc udział w szkoleniach oraz targach branżowych, a nastanie korzystamy z tego kapitału. Do tworzenia produktów wykorzystujemy innowacyjne rozwiązania. Pracujemy na wysokiej jakości materiałach oraz najnowocześniejszych maszynach na rynku. Robimy wszystko, aby nieustannie podnosić jakość naszych usług.

Wszystko dla naszych Klientów

Pochlebne opinie i zadowolenie osób, które zaufały naszym wieszakom metalowym i innym produktom są niezwykle ważne. Jest to dla nas ogromna motywacja do dalszej pracy, doskonalenia wyrobów i rozszerzania oferty.

Najcenniejsza dla nas jest jakość świadczonych usług i satysfakcja Klienta, dlatego każdemu zapewniamy indywidualne podejście.
To wyróżnia nas na rynku wyrobów pralniczych.